Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami - tutaj.
Get Adobe Flash player

Produkty Zwierzęce

Dysponujemy zespołem fachowców gwarantujących wysokiej jakości materiał hodowlany i serwis zootechniczny. Przewaga rynkowa naszych produktów to jego wysokie, przewidywalne parametry tuczne i rzeźne oraz gwarantowana jakość mięsa.

 

Sprzedaż loszek reprodukcyjnych

Genetyka PIC pozwala zaoferować naszym wymagającym klientom loszkę silną, stabilną w produkcji niezależnie od zawirowań środowiska, paszy i obsługi oraz co najważniejsze – najekonomiczniejszą z dostępnych na rynku (w przeliczeniu na koszt produkcji  1 prosięcia).

Stado posiada status immunologiczny SPF tzn. wolnych od uciążliwych z epizootiologicznego i ekonomicznego punktu widzenia.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem produkcji zwierzęcej.

 

Sprzedaż prosiąt

Na życzenie klienta dostarczamy zwierzęta w przedziale wagowym 13-25 kg.

Wielkość oferowanych partii to maksymalnie 800 sztuk.

Zastosowanie nowoczesnych osiągnięć światowej genetyki pozwala uzyskiwać mięsność na poziomie  58-61%  przy podwyższonej masie ubojowej 110-120 kg dla wieprzków oraz 120-130 kg dla loszek.

Dzienny przyrost tuczu to 820-910 g, zużycie paszy 2,4-2,7 na 1 kg przyrostu*.

*z zastrzeżeniem przestrzegania podstawowych zasad produkcyjnych.

Oferta skierowana jest tylko dla wymagających producentów oczekujących najwyższych wyników produkcyjnych oraz wysokiej rentowności.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem produkcji zwierzęcej.